Tisk
PDF

Literární salón pro děti "Jak na příšery"

V rámci DNE PRO DĚTSKOU KNIHU proběhne v sobotu 1. prosince 2018 Den otevřených dveří v Městské knihovně Hodonín. Součástí tohoto dne bude také Literární salón pro děti "Jak na příšery".
Herečky brněnského divadla MALÉhRY Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová a Nikola Zbytovská, které mají na svém repertoáru několik autorských divadelních představení pro děti se rozhodly vydat knihu vlastních pohádek.
Ožívají v ní klasičtí pohádkoví hrdinové, jakými jsou čerti, hastrmani, nebo ježibaby v dnešním dětském světě.
Přidali jsme samovar, ve kterém se během čtení pohádek vaří čaj. A tak se ze zvyků staré šlechty stává  romantické posezení současných českých dětí, jejich rodičů, či prarodičů.

Bojíte se čerta?

Bojíte se strašidla?

Nebo čarodějnice?

Tak se přijďte poradit do našeho literárního salonu, jak na ně! S každou bytostí na světě se totiž dá domluvit, jen musíte najít společnou řeč!

Hodinové čtení a vyprávění pro děti od čtyř let je doplněno promítáním obrázků (ilustrace z knihy z dílny Karolíny Strykové), písničkami a hraním si.

Akce je pořádaná Místní akční skupinou Dolní Morava z. s., Náměstí 177, 691 51 Lanžhot, IČ: 26667401, kancelář RC (Regionální centrum) Masarykovo nám. 27, Hodonín.
Tato akce je financována z projektu „Místní akční plán vzdělávání  v ORP Hodonín II" (MAP II), registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008626.

Plakát "Jak na příšery"

malehry

 

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista