Tisk
PDF

VII. Veletrhu cestovního ruchu a gastronomie Slovácka se účastnili i zástupci MAS Dolní Morava

vii. veletrh slovcka 2

VII. Veletrh cestovního ruchu a gastronomie Slovácka se uskutečnil ve čtvrtek 6. dubna 2017 v Redutě v Uherském Hradišti.

Na veletrhu se prezentovalo celkem 56 vystavovatelů z celé Moravy a ze Slovenska (například partnerské město Skalica), letos nově také z oblasti služeb v cestovním ruchu a gastronomii. O slavnostní zahájení veletrhu se postarali žáci ZUŠ Slovácko, následoval křest Moravia magazínu Slovácko. Doprovodný program celého dne tvořily v dopoledních hodinách besedy určené převážně vystavovatelům, odpolední program byl cílen na veřejnost. Součástí vstupenky byl slosovatelný kupón, hlavní cenou byla věrnostní karta Sphere pro celou rodinu.

20170406 015

Během jednoho dne veletrh navštívilo více než 500 návštěvníků (přes 350 platících návštěvníků, tři třídy studentů Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti a Obchodní akademie v Uherském Hradišti, děti a rodiny s dětmi a další hosté).

Od loňského roku jsme se opět organizátoři posunuli dále jednak v organizaci veletrhu, ale i v doprovodném programu. Zaměřili se i na zlepšení komunikace. Protože je vždy co zlepšovat, uvítají organizátoři pomoc ve snaze o zviditelnění Slovácka jako kraje ideálního pro výlety a dovolené, který stojí za návštěvu.

FOTOGALRIE

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista