Tisk
PDF

Tým MAS Dolní Morava se vydal za kolegy na Slovensko

Tým MAS Dolní Morava vyjel do zahraničí za slovenkými kolegy z Mikroregionu Cedron-Nitrava.

img 6893 

MAS Dolní Morava se zapojila do mezinárodního projektu Príklady dobrej praxe – spoločný workshop a vydanie dvojjazyčného informačného materiálu. V tomto projektu jsme byli partnery slovenského Mikroregionu Cedron-Nitrava.

22. - 23.10.2016 jsme se zúčastnili Konference, při níž byly prezentovány zkušenosti z přípravy SCLLD v MAS na obou stranách hranice a také realizované projekty slovenského partnera včetně tématu regionálního značení produktů. My jsme v rámci našeho projektu prezentovali naše území, činnost a projekty MAS a postup při tvorbě a hodnocení Strategie CLLD. Hostitelé se nám maximálně věnovali, během dvou dní jsme měli možnost poznat kus jejich krásného regionu a dovědět se o aktivitách v jejich území či navázat kontakty s dalšími slovenskými místními akčními skupinami.

img 6899

Na konferenci jsme prezentovali také produkty z Podluží a Hodonínska. Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás na tuto cestu vybavili produkty z našeho regionu (Templářské sklepy Čejkovice, Sonnentor Čejkovice, ZP Mikulčice, Dýňová jádra Herůfkovi, Vinařství Beneš Hrušky, Vinařství Ing. František Mádl, Vinařství Zuzana Prátová, Řeznictví Jiří Bezchleb).

img 6883

FOTOGALERIE

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista