Tisk
PDF

Svatomartinské slavnosti Dolní Moravy 2012

===  PLAKÁT A POZVÁNKA ZDE ===

sm-12_vMístní akční skupina Dolní Morava, ve spolupráci s Městem Hodonín, Domem Kultury Hodonín, Regionem Podluží , Mikroregionen Hodonínsko a Regionem Slovácko zve všechny milovníky vína na třetí ročník veřejné degustace Svatomartinských vín od vinařů z obcí Dolní Moravy, která se uskuteční v rámci Svatomartinských slavností v neděli 11.11.2012 od 11 hodin a 11 minut na Masarykově náměstí v Hodoníně.
V rámci degustace budou nabízena Svatomartinská vína od vinařů z Čejkovic, Hrušek, Mikulčic, Rakvic, Rohatce a Šardic.
V letošním roce jsme pro vás přichystali také zajímavé nedělní obědové menu - pečená svatomartinská husa se zelím a knedlíkem a 0,5 dcl svatomartinského vína za speciální cenu 129,- Kč.
Nebudou chybět ani další regionální pochutiny jako chutná "moravská cibulačka", škvarky, škvarková pomazánka či vepřové sádlo s cibulí a také klasický "svařák".
Svatomartinské slavnosti v Hodoníně začínají již v sobotu odpoledne, kdy na Masarykovo náměstí můžete od 15.00 hod. přijít ochutnat vína starších ročníků.
Sobotní i nedělní akce se uskuteční i v případě nepříznivého počasí buď pod připraveným velkokapacitním stanem na náměstí nebo v prostorách Regionální centra Města Hodonína (vedle budovy radnice na náměstí).

Ochutnat zajímává mladá vína od vinařů z obcí na Břeclavsku a Hodonínsku můžete v neděli mezi 11 a 19 hodinou.

Naše pozvánka na akci na  www.wineofczechrepublic.cz

Fotogalerii z minulého ročníku najdete a více o činnosti Místní akční skupiny Dolní Morava se dovíte
na www.mas-dolnimorava.cz

svm_sklenice_bile_vsvm_svatomartin_husa_v

 

svm_jatra_2_sklenice_m_v

 

samol_v

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista