Tisk
PDF

Pozvánka na dílnu u rozhledny

Občanské sdružení Místní akční skupina Dolní Morava (MAS Dolní Morava) ve spolupráci s partnerskou MAS Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko, která působí v regionu Moravského Krumlova, si Vás dovolují pozvat v rámci projektu „Po stopách prapředků“ realizovaného za podpory Evropské unie a Programu rozvoje venkova ČR na výtvarnou a řemeslnou dílnu „Život na dolním toku Moravy“, která se uskuteční v pátek 18. května 2012, od 9.00 hod. u regionální rozhledny „Na Podluží“ u Nového Poddvorova.
Hlavním cílem projektu „Po stopách prapředků“ je rozvoj a rozšíření spolupráce mezi MAS Dolní Morava a MAS Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko, zapojování veřejnosti od obnovy kulturního dědictví a podpora propagace historické hodnoty území a území MAS.
V rámci tohoto projektu jsou plánovány celkem dvě společné poznávací akce, svými činnostmi zaměřené na upevňování lokální identity dětí, vzájemné poznávání a prohlubování zájmu o historii svého území. Druhá dílna pak proběhne v průběhu měsíce června na území partnerské MAS.
Cílovou skupinou jsou žáci základních škol obcí v působnosti MAS Dolní Morava a MAS Živé Pomezí. Každý účastník z řad žáků ZŠ si projde všemi „minidílničkami“, kde si pod vedením lektorů vyzkouší připravené činnosti a dovednosti a prohloubí své znalosti nejen o našem regionu.

Dopis pro ZŠ

Pozvánka

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista