Tisk
PDF

Svatomartinská vína Dolní Moravy podruhé

===  PLAKÁT A POZVÁNKA ZDE ===

svm2011_logo_mMístní akční skupina Dolní Morava, ve spolupráci s Městem Hodonín, Domem Kultury Hodonín, Regionem Podluží , Mikroregionen Hodonínsko a Regionem Slovácko zve všechny zájemce na druhý ročník veřejné degustace Svatomartinských vín z obcí Dolní Moravy, která se uskuteční v pátek 11.11.2011 od 11 hodin a 11 minut na Masarykově náměstí v Hodoníně.
V rámci degustace budou nabízena Svatomartinská vína od vinařů z Čejkovice, Dubňan, Hrušek, Mikulčic a Rohatce.
Nebudou chybět regionální gastronomické produkty jako chutná "zelňačka", škvarky, vepřové sádlo či tlačenka s cibulí, sýry, uzeniny, a také třeba klasický "svařák".
V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v prostorách Regionální centra Města Hodonína (vedle budovy radnice na náměstí), kde také můžete shlédnout nově otevřenou expozici věnovanou historii vinařství.

Ochutnat zajímává mladá vína od vinařů z obcí na Břeclavsku a Hodonínsku můžete mezi 11 a 20 hod. Přiďte a podpořte činnost občanského sdružení MAS Dolní Morava.

PS: Vinaři kteří mají zájem nabídnout své Svatomartinské víno na naši degustaci se mohou přihlásit u Ing. Josefa Smetany (tel. 777 328 052, nebo email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Naše pozvánka na stránkách www.wineofczechrepublic.cz

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista