Tisk
PDF

Veřejná ochutnávka Svatomartinských vín Dolní Moravy


MAS Dolní Morava, Region Podluží a Mikroregion Hodonínsko zvou všechny zájemce na veřejnou degustaci Svatomartinských vín z obcí Dolní Moravy, která se uskuteční ve čtvrtek 11.11.2010 od 10 hod. na Masarykově náměstí v Hodoníně. Otevření lahví Svatomartinských vín proběhne přesně v 11.00 hod.

V rámci degustace budeme nabízet Svatomartinská vína od Vinařství Tichý a Vinařství Šmerák z Hrušek, Vinařství Marada z Mikulčic, Vinařství Plešingr z Rohatce, LIVI Dubňany, Víno Sýkora, Vinařství Esterka, Zemědělská a.s., Vinařství Stanislav Škrobák a Vinařství Veverka z Čejkovic.

Nebudou chybět sýry, uzeniny ani klasický "svařák". V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v prostorách Regionální centra Města Hodonína (vedle budovy radnice na náměstí).

Po zahájení ochutnávky proběhne také slavnostní otevření jezdeckých stezek na Hodonínsku v rámci realizace projektu „Hodonínsko – Turistika na koni“. Více informací naleznete na www.hodoninsko.eu

Přijďte ochutnat zajímává mladá vína z našich obcí a podpořit činnost občanského sdružení MAS Dolní Morava.

PS: Vinaři kteří mají zájem nabídnout své Svatomartinské víno na naši degustaci se mohou přihlásit u manažera MAS Dolní Morava - Ondřeje Gibali (tel. 774 328 072, nebo email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

svatomartinske vino letak a5_web

 

 

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista