Tisk
PDF

Vernisáž výstavy "Čtyřdobí"

Zveme Vás na vernisáž výstavy fotografií, která nese název Čtyřdobí. Vernisáž proběhne v pátek 1. března 2019 v 17 hodin v Regionálním centru Hodonín.

vystava rc

Tisk
PDF

Nejoblíbenějším krajem roku 2018 se stala Jižní Morava

Anketa Kraj mého srdce má svého vítěze, a to Jižní Moravu. V meziročním srovnání došlo k zásadnímu posunu, kdy anketu za rok 2018 zcela ovládl kraj Jihomoravský a po několika letech jasné převahy odsunul kraj Jihočeský. Svůj růst v jednotlivých kategoriích neobhájil Kraj Vysočina a Moravskoslezský kraj, naopak velký nárůst zájmu veřejnosti zaznamenal kraj Olomoucký. Velkým překvapení tohoto ročníku je nejmenší kraj České republiky, kraj Liberecký, který nejenže obhájil své předchozí pozice, ale o 200 % navýšil svá medailová umístění. Posun v medailových pořadích zaznamenal také kraj Zlínský. Absolutním vítězem ankety Kraj mého srdce 2018 se stal kraj Jihomoravský. Pořadí krajů: Jihomoravský, Jihočeský, Liberecký, Zlínský, Olomoucký, Vysočina, Moravskoslezský, Královéhradecký, Karlovarský, hlavní město Praha, Pardubický, Středočeský, Plzeňský a Ústecký.

Podrobné výsledky ankety naleznete zde

logo-kraj

Tisk
PDF

Návštěva přeshraničního partnera v Trnavě

Zaměstnanci MAS Jižní Slovácko, z. s. navštívili v pátek 1. února 2019 město Trnava. Důvodem této cesty bylo setkání s organizací Združenie obcí mestskej oblasti Trnava (ZOMOT). V rámci operačního programu Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika je MAS Jižní Slovácko, z. s. přeshraniční partner této organizace v projektu „Moderná spolupráca bez hranic". Cílem tohoto projektu je zvýšení kvalitativní úrovně přeshraniční spolupráce místních a regionálních aktérů. Při návštěvě partneři domlouvali budoucí aktivity a plánovali další postup při realizaci projektu.

IMG 0182

Více fotografií naleznete zde

Tisk
PDF

Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III

Informujeme o nově otevřené výzvě z Integrovaného regionálního operačního programu s cílem snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení.Výzva právě běží a ukončení příjmu žádostí je 29.11.2019, ve 14:00h.
Více informací naleznete ZDE

2

Tisk
PDF

Třetí kolo seminářů v rámci projektu Klimatická zeleň

V rámci projektu "Klimatická zeleň" Vás zveme na třetí kolo seminářů, které se uskuteční ve čtvrtek 28. února 2019 v 9.00 hod. v zasedací místnosti Regionálního centra Hodonín.

Pozvánka na seminář (pdf)

seminar klimaticka zelen 3kolo

Tisk
PDF

DOTACE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE !!!

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu pro malé začínající podniky (podnikatelské subjekty vzniklé v letech 2014 – 2017) na podporu zvýšení konkurenceschopnosti regionů v podporovaných odvětvích. Je možné získat dotaci až 1 mil. Kč. Pracovníci MAS Jižní Slovácko Vás touto dotací provedou a pomůžou se zpracováním projektové žádosti o dotaci. Kontakt: Ing. Blanka Přidalová 775 004 582.
Více informací o výzvě zde

foto

 

Tisk
PDF

Zpravodaj MAS Jižní Slovácko

Máme tu první měsíc roku 2019 a s ním i nové číslo našeho zpravodaje. V tomto čísle Vám přinášíme informace o tom, co všechno se nám v posledních měsících podařilo a co nás čeká.

Zpravodaj MAS Jižní Slovácko (pdf)

 

zpravodaj

Tisk
PDF

Pozvánka na seminář k 5. výzvě IROP - Sociální infrastruktura

Tisk
PDF

Představujeme vám nové logo MAS Jižní Slovácko, z. s.

MAS Dolní Morava, z. s. nese již nový název MAS Jižní Slovácko, z. s. V rámci nového názvu vám představujeme i nové logo našeho spolku, které navrhla Mgr. art. Yvona Jandáková.

mas jizni slovacko 2019

Logo MAS Jižní Slovácko vychází z původního návrhu MAS Dolní Morava, je tedy redesignem. Jsou zachovány původní prvky slunce, hrozen a vinný list. Inovovaný název MAS Jižní Slovácko je začleněn do kruhu, v kterém jsou umístěny tyto původní atributy, které symbolizují danou lokalitu, vinný kraj, jih. Kruh je symbolem sdružení, skupiny, strategie, vymezeného území. Použitá červenožlutozelená barevnost poukazuje na akční práci skupiny v rámci místního partnerství za účelem podpory, rozvoje a profilování.

Tisk
PDF

Zasedání Valné hromady MAS

Zasedání Valné hromady MAS proběhlo ve středu 16. ledna 2019 v Josefově. Na první letošní valné hromadě byly schváleny nové výzvy pro rok 2019, a to 6. až 8. výzva z programu IROP, 3. a 4. výzva z OPZ a 3. výzva z PRV. Pro více informací o výzvách sledujte náš web www.mas-dolnimorava.cz, kde budou informace postupně zveřejněny. V rámci valné hromady proběhla volba členů výboru spolku, kontrolní a výběrové komise. Dále byly odhlasovány nové stanovy spolku, a tím i nový název MAS Jižní Slovácko, z. s. Členům bylo představeno i nové logo. Na závěr vystoupil manažer Turistické asociace Slovácko (TAS) pan Zdeněk Šmýd a informoval přítomné o aktivitách TAS a chystaných akcích.

img 0143

Fotogalerii naleznete zde

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista