Tisk
PDF

Nový WEB - Jižní Slovácko

Z důvodu přejmenování MAS Dolní Morava na MAS Jižní Slovácko využijte nové webové stránky WEB - Jižní Slovácko

Tisk
PDF

Pozvánka na seminář na téma "Nadaný žák - identifikace a individualizace jeho vzdělávání"

Zveme vás na akreditovaný seminář na téma "Nadaný žák-identifikace a individualizace jeho vzdělávání", který je pro vás zdarma a je hrazen z Místního akčního plánu vzdělávání na území ORP Hodonín II.

Pozvánka (pdf)

logo

Tisk
PDF

Prodloužení termínu k předložení žádosti o podporu výzvy 5. IROP Sociální infrastruktura

Z důvodu zajištění dostatečného prostoru pro žadatele k zajištění veškerých potřebných dokumentů pro podání žádosti o dotaci je výzva prodloužena do 15.3.2019.

Znění aktuální výzvy naleznete ZDE

 

mas jizni slovacko 2019

Tisk
PDF

Vernisáž výstavy "Čtyřdobí"

Zveme Vás na vernisáž výstavy fotografií, která nese název Čtyřdobí. Vernisáž proběhne v pátek 1. března 2019 v 17 hodin v Regionálním centru Hodonín.

vystava rc

Tisk
PDF

Nejoblíbenějším krajem roku 2018 se stala Jižní Morava

Anketa Kraj mého srdce má svého vítěze, a to Jižní Moravu. V meziročním srovnání došlo k zásadnímu posunu, kdy anketu za rok 2018 zcela ovládl kraj Jihomoravský a po několika letech jasné převahy odsunul kraj Jihočeský. Svůj růst v jednotlivých kategoriích neobhájil Kraj Vysočina a Moravskoslezský kraj, naopak velký nárůst zájmu veřejnosti zaznamenal kraj Olomoucký. Velkým překvapení tohoto ročníku je nejmenší kraj České republiky, kraj Liberecký, který nejenže obhájil své předchozí pozice, ale o 200 % navýšil svá medailová umístění. Posun v medailových pořadích zaznamenal také kraj Zlínský. Absolutním vítězem ankety Kraj mého srdce 2018 se stal kraj Jihomoravský. Pořadí krajů: Jihomoravský, Jihočeský, Liberecký, Zlínský, Olomoucký, Vysočina, Moravskoslezský, Královéhradecký, Karlovarský, hlavní město Praha, Pardubický, Středočeský, Plzeňský a Ústecký.

Podrobné výsledky ankety naleznete zde

logo-kraj

Tisk
PDF

Návštěva přeshraničního partnera v Trnavě

Zaměstnanci MAS Jižní Slovácko, z. s. navštívili v pátek 1. února 2019 město Trnava. Důvodem této cesty bylo setkání s organizací Združenie obcí mestskej oblasti Trnava (ZOMOT). V rámci operačního programu Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika je MAS Jižní Slovácko, z. s. přeshraniční partner této organizace v projektu „Moderná spolupráca bez hranic". Cílem tohoto projektu je zvýšení kvalitativní úrovně přeshraniční spolupráce místních a regionálních aktérů. Při návštěvě partneři domlouvali budoucí aktivity a plánovali další postup při realizaci projektu.

IMG 0182

Více fotografií naleznete zde

Tisk
PDF

Výzva č. 78 Energetické úspory v bytových domech III

Informujeme o nově otevřené výzvě z Integrovaného regionálního operačního programu s cílem snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení.Výzva právě běží a ukončení příjmu žádostí je 29.11.2019, ve 14:00h.
Více informací naleznete ZDE

2

Tisk
PDF

Třetí kolo seminářů v rámci projektu Klimatická zeleň

V rámci projektu "Klimatická zeleň" Vás zveme na třetí kolo seminářů, které se uskuteční ve čtvrtek 28. února 2019 v 9.00 hod. v zasedací místnosti Regionálního centra Hodonín.

Pozvánka na seminář (pdf)

seminar klimaticka zelen 3kolo

Tisk
PDF

DOTACE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE !!!

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo výzvu pro malé začínající podniky (podnikatelské subjekty vzniklé v letech 2014 – 2017) na podporu zvýšení konkurenceschopnosti regionů v podporovaných odvětvích. Je možné získat dotaci až 1 mil. Kč. Pracovníci MAS Jižní Slovácko Vás touto dotací provedou a pomůžou se zpracováním projektové žádosti o dotaci. Kontakt: Ing. Blanka Přidalová 775 004 582.
Více informací o výzvě zde

foto

 

Tisk
PDF

Zpravodaj MAS Jižní Slovácko

Máme tu první měsíc roku 2019 a s ním i nové číslo našeho zpravodaje. V tomto čísle Vám přinášíme informace o tom, co všechno se nám v posledních měsících podařilo a co nás čeká.

Zpravodaj MAS Jižní Slovácko (pdf)

 

zpravodaj

IROP CZ RO B C RGB

zdaplogoleader lista