Valná hromada Národní sítě MAS ve Valticích

Místní akční skupiny (MAS) z celé České republiky se sjely ve středu 15. listopadu 2017 do jihomoravských Valtic, kde se uskutečnila Valná hromada Národní sítě Místních akčních skupin České republiky (NS MAS).

Národní síť Místních akčních skupin České republiky, z. s. je společenstvím sdružujícím organizačně samostatné právnické osoby  - místní akční skupiny, pracující formou komunitně vedeného místního rozvoje  metodou LEADER ve prospěch venkova. Hlavním posláním je sdružovat místní akční skupiny, rozvíjet spolupráci se subjekty a organizacemi působícími na venkově a hájit společné zájmy členských MAS vůči státu. Mezi základní principy se dále řadí prosazovat transparentní, rovné a administrativně jednoduché stanovení pravidel pro fungování MAS.

vh valtice