Josefovský kulturní dům přivítal Valnou hromadu MAS Dolní Morava

V pondělí 24.10.2016 se v odpoledních hodinách konalo zasedání Valné hromady Místní akční skupiny Dolní Morava,z.s.

img 7047

V programu zasedání bylo také projednání Zprávy o činnosti za uplynulé období, projednání Účetní závěrky za rok 2015, schválení Výroční zprávy za rok 2015 nebo třeba projednávání Plánu činnosti pro rok 2017.

Vzhledem k zájmu o členství v MAS bylo i na této Valné hromadě projednáno přijetí nových členů:

•  Regionální centrum Hnutí Brontosaurus Podluží, Mikulčice

•  Mutěnská hora, z.s., Mutěnice

•  Ing. Martin Králík. Mutěnice

•  Vinařství Doležal, Hrušky

•  Folklórní soubor Svéráz, Tvrdonice

Dále Valná hromada schvalovala nové složení členů Výběrové komise, zajištění financování projektu MAP, založení a vstup do Turistické asociace Slovácko, z.s. nebo třeba výši členských příspěvků na rok 2017.

Během zasedání také ředitelka kanceláře MAS Ing. Blanka Přidalová informovala přítomné o stavu hodnocení naší Strategie CLLD a o možném termínu vyhlašování dotačních výzev v našem území. Dále také Ing. Petra Křivánková seznámila přítomné s možností financování zpracování rozvojových dokumentů obcí (Program rozvoje obce) v rámci připravované Výzvy pro územní samosprávné celky (obce, kraje a sdružení a asociace ÚSC), která bude vyhlášena na jaře.

ZÁPIS Z VALNÉ HROMADY