POZVÁNKA: Komunitně vedený místní rozvoj v MAS Dolní Morava 2014

Dovolujeme si Vás pozvat na společné setkání starostů, podnikatel a zástupců neziskových organizací působících v obcích v územní působnosti Místní akční skupiny Dolní Morava, které se uskuteční v úterý 17. června 2014 od 9.00 hod. v Kulturním domě v Dolních Bojanovicích.

Na tomto společném setkání se budeme zabývat zejména:

-          všeobecnými informacemi o MAS Dolní Morava
-          informacemi o přípravě strategických dokumentů v MAS Dolní Morava
-          představením dosavadní činnosti a průběhu příprav na nové programovací období v partnerských MAS (Strážnicko, Kyjovské Slovácko v pohybu)
-          možnostmi čerpání pro obce, podnikatele a neziskové organizace v rámci jednotlivých operačních programů EU
-          otázkami životního prostředí na Podluží a Hodonínsku
-          dalšími aktuálními tématy

Toto setkání je organizováno v rámci projektu „Získávání dovedností, animace a provádění na Dolní Moravě" realizovaného za podpory Evropské unie a Programu rozvoje venkova ČR.

POZVÁNKA V PDF

PROGRAM V PDF