Druhé kolo sběru projektových námětů do Zásobniku

Proces zpracování nové strategie rozvoje území Dolní Moravy pro následující programovací období 2014 - 2020 stále pokračuje dál.

Jak už bylo psáno, nový strategický dokument nám může zpřístupnit finanční prostředky EU z většiny připravovaných operačních programů. Příprava strategie a také budoucí možnost čerpání finančních prostředků se dotýká všech subjektů působících ve venkovském prostoru ČR. Jedná se tedy nejen o obce, ale také o podnikatele a neziskových sektor.

Důležitou součástí přípravy strategie je také sběr projektových záměrů a námětů od všech výše uvedených subjektů, které budou do strategie zapracovány.

Stále tedy trvá možnost začlenění vašich snů, vizí, či již konkrétních projektových záměrů a námětů, které byste chtěli v blízké budoucnosti (v období let 2016 – 2020) realizovat, do našeho společného Zásobníku projektových námětů.

Věříme, že společnými silami získáme dostatečné množství finanční prostředků, abychom co nejvíce ze zamýšlených projektů mohli prostřednictvím grantových schémat naší MAS uspokojit.

Získané informace a data budou využity pouze pro zpracování strategického dokumentu a nebudou zveřejňovány a poskytovány třetím stranám.

Uzávěrka 2. kola sběru námětů je 31.5.2014.

Formulář můžete buď vyplnit přímo na níže uvedeném odkazu, nebo si jej stáhnot ve formě pdf, či word a zaslat nám jej buď poštou na naši adresu, nebo na email:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zde ON-LINE formulář k přímému vyplnění:

Zde si můžete formulář stáhnout v elektronické podobě:

Formular_PDF

Děkujeme za Vaši spolupráci